Dni i godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 20:00

W ostatnią sobotę miesiąca
9:00 - 14:00

Umawianie wizyt

Telefon
(22) 400 54 64

Zapisy

Informacje

Nasze usługi

Implantologia

Przy brakach jednego lub więcej zębów (również przy całkowitym ich braku) mogą być implanty stomatologiczne. Najczęściej będzie to metoda z wyboru. Uzupełnienia protetyczne na implantach są dla pacjenta najwygodniejszą formą uzupełnienia braków zębowych.

więcej

Ortodoncja

Utarło się przekonanie, że leczenie ortodontyczne jest związane wyłącznie z wiekiem dziecięcym czy młodzieżowym. Nie jest to prawda. Leczenie ortodontyczne jest potrzebne u pacjentów w różnym wieku. Warto wiedzieć, że nie ma górnej granicy wieku przy leczeniu ortodontycznym.

więcej

Protetyka

W skrócie, protetyka stomatologiczna zajmuje się przywracaniem estetyki i funkcjonalności uzębienia utraconego w wyniku różnorakich czynników. Istnieją dwa rodzaje uzupełnień protetycznych: ruchome (pacjent może samodzielnie zdejmować i zakładać) i stałe.

więcej

Licówki

Wiele osób chciałoby mieć piękne, równe i jaśniejsze zęby i nie wiedzą, że mogą je mieć! Tym m.in. zajmuje się stomatologia estetyczna a kiedy mówimy o estetyce w stomatologii to w pierwszej kolejności powinniśmy pomyśleć o licówkach.

więcej

Periodontologia

Każdy ząb wraz ze swym najbliższym otoczeniem tworzy tzw. przyzębie.  W uproszczeniu, oprócz zęba, przyzębie tworzy dziąsło (najbardziej widoczne), kość wyrostka zębodołowego czyli ta część kości szczęki czy żuchwy, w której tkwią korzenie zębów oraz drobne włókna…

więcej

Radiologia

Najczęstszą i najbardziej widoczną chorobą w stomatologii jest próchnica i jej powikłania. Naturalne tkanki zęba ulegają zniszczeniu przez bakterie żyjące na ich powierzchni. Próchnica rozpoczyna sie na powierzchni szkliwa, a postępując wnika głębiej niszcząc szkilwo.

więcej

Chirurgia

Zdarzają się różne sytuacje, które powodują konieczność ingerencji chirurgicznej. Wówczas konieczna jest profesjonalna wiedza medyczna oraz wysokiej jakości sprzęt do diagnostyki radiologicznej. Obie te rzeczy znajdą Państwo w naszej klinice.

więcej

Stomatologia dziecięca

Naturaldens to klinika stomatologiczna, która dba o wszystkich swoich pacjentów. Posiada szeroką gamę usług, lecząc zarówno dzieci jak i dorosłych. Wszyscy, a w szczególności najmłodsi są dla nas wyjątkowi, dlatego do każdego z nich podchodzimy z najwyższą troską.

więcej

Klinika Stomatologiczna Wilanów Warszawa

Nasza misja

Specjalizujemy się w czterech głównych dziedzinach: stomatologia bio-naśladowcza, implantologia, protetyka oraz ortodoncja. Celem działania kliniki Naturaldens, jest pomoc pacjentom w zachowaniu i utrzymaniu ich naturalnego uzębienia jak najdłużej.

W każdym przypadku stosujemy kompleksowe leczenie najnowocześniejszymi procedurami medycznymi poczynając od trójwymiarowej diagnostyki radiologicznej, poprzez chirurgię, protetykę, ortodoncję, na implantach cyrkonowych kończąc. Zawsze stosujemy takie leczenie, które przywraca maksymalnie możliwe odbudowanie funkcji i estetyki uzębienia. Naturaldens to klinika stomatologiczna na Wilanowie, vis-á-vis Świątyni Opatrzności Bożej.

W naszej klinice kładziemy duży nacisk na jak najdłuższe zachowanie każdego zęba, nawet bardzo zniszczonego procesem chorobowym. W tym celu stosujemy m.in. metody leczenia wypracowane przez naukowców w ramach stomatologii bio-naśladowczej (biomimetic dentistry). Pozwala ona znacznie dłużej cieszyć się własnym, naturalnym uzębieniem niż tradycyjne metody leczenia.

Nasza klinika jest pierwszą i jedyną placówką w Polsce, której lekarze zostali przeszkoleni przez specjalistów Academy of Biomimetic Dentistry z Nowego Jorku. Stomatolog na Wilanowie? Zapraszamy do nas.

Naszą stronę odwiedzono już

  • 377 766 razy
Dentysta Wilanów - Klinika Stomatologiczna Warszawa

Zakres leczenia

Naszym pacjentom udostępniamy całe spektrum nowoczesnych metod leczenia. Tam gdzie jest już za późno na stosowanie stomatologii bio-naśladowczej, proponujemy inne nowoczesne technologie oraz procedury medyczne, takie jak implantologia czy protetyka, które pozwalają na prawie całkowite odtworzenie braków estetycznych, i w znaczącym stopniu, funkcjonalnych uzębienia. Zapraszamy do zapoznania się z nimi na stronach: Bio oraz LeczenieWszystko w jednym miejscu: w Klinice Naturaldens, Warszawa Wilanów.

Kameralność

Niezwykle istotne jest dobre samopoczucie naszych pacjentów w każdym momencie współpracy. Zapewniamy relaksującą, bezstresową i komfortową atmosferę w czasie oczekiwania na wizytę a jednocześnie bardzo przyjazną oraz wysoce fachową opiekę naszego personelu podczas leczenia w klinice. Dentysta na Wilanowie? Zawsze w klinice Naturaldens.

Dentysta na Wilanowie

Jeśli cenicie sobie Państwo własne uzębienie, macie wątpliwość czy można uratować konkretny ząb, a także szukacie nowoczesnych metod leczenia –  zapraszamy  na wizytę do nas, na warszawskim Wilanowie.

Usługi stomatologiczne w warszawskiej klinice

Klinika Stomatologiczna „Naturaldens” zaprasza do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług stomatologicznych: leczymy dorosłych i dzieci w zakresie stomatologii zachowawczej, stomatologii bionaśladowczej, endodoncji, protetyki, implantologii, chirurgii i stomatologii kosmetycznej. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę, która pozwoli cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem przez lata. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (22) 400 54 64 lub poprzez formularz na stronie internetowej w zakładce Kontakt.