Witamy na stronie kliniki Naturaldens®.

Nasza misja

Celem i istotą działania kliniki Naturaldens jest pomoc pacjentom w zachowaniu i utrzymaniu ich naturalnego uzębienia jak najdłużej. A tam gdzie to konieczne leczenie i maksymalna odbudowa funkcji i estetyki brakującego uzębienia.

W naszej klinice kładziemy duży nacisk na jak najdłuższe utrzymanie każdego zęba, nawet bardzo zniszczonego procesem chorobowym. W tym celu stosujemy metody leczenia wypracowane przez naukowców w ramach stomatologii bio-naśladowczej (biomimetic dentistry). Pozwala ona znacznie dłużej cieszyć się własnym, naturalnym uzębieniem, niż tradycyjne metody leczenia.

Nasza klinika jest jedyną w Europie Środkowej, której lekarze zostali przeszkoleni przez specjalistów Academy of Biomimetic dentistry z Nowego Jorku.

Zakres leczenia

Naszym pacjentom udostępniamy całe spektrum nowoczesnych metod leczenia w stomatologii. Tam gdzie jest już za późno na stosowanie stomatologii bio-naśladowczej, proponujemy inne nowoczesne technologie oraz procedury medyczne, takie jak implantologia czy protetyka, które pozwalają na prawie całkowite odtworzenie braków estetycznych, i w znaczącym stopniu, funkcjonalnych uzębienia. Zapraszamy do zapoznania się z nimi na stronach: Bio oraz Leczenie.

Kameralność

Niezwykle istotne jest dobre samopoczucie naszych pacjentów w każdym momencie współpracy. Zapewniamy relaksującą, bezstresową i komfortową atmosferę w czasie oczekiwania na wizytę oraz bardzo przyjazną i wysoce fachową opiekę naszego personelu podczas leczenia w klinice.

Jeśli cenicie sobie Państwo własne uzębienie, macie wątpliwość czy można uratować konkretny ząb, a także szukacie nowoczesnych metod leczenia – zapraszamy do nas. Zapraszamy na wizytę. Zapraszamy do umówienia się już dziś.