Nowoczesne centrum diagnostyki radiologicznej

Dlaczego leczenie w Naturaldens®?

  • W naszej klinice posiadamy własne nowocześnie wyposażone centrum diagnostyki radiologicznej.

W stomatologii XXI w, nie sposób pominąć nowoczesną diagnostykę radiologiczną. Posiadamy bardzo nowoczesne i kompletne, własne zaplecze diagnostyki radiologicznej. Jesteśmy jedną z nielicznych klinik w Polsce tak dobrze wyposażonych.

Oprócz nowoczesnych aparatów rentgenowskich do robienia zdjęć zębowych w każdym gabinecie, mamy możliwość wykonywania zdjęć pantomograficznych (niezbędnych do diagnostyki ogólnego stanu uzębienia), zdjęć cefalometrycznych stosowanych w diagnostyce i planowaniu leczenia ortodontycznego (to zdjęcie pokazuje specjaliście nie tylko twarde tkanki, jak zęby czy kości, ale też tkanki miękkie) ale także zdjęć trójwymiarowych (CBCT), bez których jakiekolwiek leczenie implantologiczne nie może być zrealizowane. To ostatnie stawia nas w jednym rzędzie z najlepszymi klinikami na świecie. Wymieniony sprzęt radiologiczny jest także stosowany w diagnostyce zębów leczonych kanałowo, zwłaszcza w trudnych przypadkach, w których zwykle stosowane zdjęcia nie wystarczają.

Diagnostyka radiologiczna, od czasu jej powstania przeszła bardzo znaczące zmiany pod względem jakości uzyskiwanego obrazu, jak i bezpieczeństwa w stosowaniu jej u pacjentów. Dlatego możecie Państwo być pewni, że nasze zdjęcia, wykonywane wyłącznie ściśle z potrzebami leczniczymi, emitują maksymalnie niskie dawki promieniowania rtg.

Każdy pacjent ma możliwość w ciągu jednej wizyty konsultacyjnej na uzyskanie pełnej diagnostyki i omówienie propozycji planu leczenia. Bez zbędnego czekania czy odsyłania do pracowni radiologicznej. Stawiamy bardzo mocno na komfort i wygodę naszych pacjentów jednocześnie szanując ich czas.

Nasze zaplecze diagnostyczne niezastąpione przy rozpoznawaniu próchnicy, leczeniu endodontycznym, w ortodoncji, implantologii chirurgii czy periodontologii. W klinice Naturaldens® zapewniamy Państwu dostęp do nowoczesnych technik wizualizacyjnych wyłącznie w technologii cyfrowej:

  • RTG punktowe
  • RTG pantomograficzne
  • RTG cefalometryczne
  • RTG tomograficzne

Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

RTG zębów Wilanów

Cennik

Rtg. punktowe 50 zł
Rtg. pantomograficzne 150 zł
Rtg. tomograficzne 390 zł

Umów wizytę