Nasz zespół

Przychodząc do kliniki Naturaldens® możecie Państwo być pewni, że uzyskacie pomoc w rozwiązaniu wszystkich problemów związanych z leczeniem stomatologicznym. Na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem najnowszych procedur terapeutycznych oraz narzędzi (takich jak np. komputerowe planowanie i przygotowanie leczenia). Nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje współpracując i ucząc się od uznanych autorytetów z kraju i zagranicy, m.in. uczestnicząc w konferencjach, sympozjach, kursach i szkoleniach organizowanych przez wiodące autorytety i ośrodki w dziedzinie stomatologii w Polsce i na świecie.

To wszystko w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta,  gwarantuje najwyższy standard opieki i zadowolenie naszych pacjentów. Cały zespół łączy przede wszystkim pasja do wykonywanej pracy. Nasi lekarze to eksperci wielu dziedzin nowoczesnej stomatologii, od implantologii, poprzez protetykę, chirurgię, ortodoncję oraz stomatologię dziecięcą. Staramy się, aby każdy odwiedzający nas Pacjent był zadowolony z leczenia, jego efektów i czuł się otoczony troskliwą opieką na każdym etapie leczenia.

Zapraszamy.

Stomatolog na Wilanowie Marcin Aluchna

Dr n. med. Marcin Aluchna
Specjalista II stopnia stomatologii zachowawczej z endodoncją

Zachowawcza

Stomatologia minimalnie inwazyjna, korekty i rekonstrukcje kompozytowe. Inlay/onlay- rekonstrukcje metodami pośrednimi.

Nieinwazyjne korekty i licówki (kompozytowe). Mosty kompozytowe. Terapia z zastosowaniem materiałów bioaktywnych i biomimetycznych. Odbudowa zębów po leczeniu endodontycznym.

Umów wizytę

Stomatolog Warszawa Wilanów - Martyna Zajkowska

Martyna Skrzeczyńska
Lekarz dentysta

Zachowawcza, endodoncja, protetyka

W pracy koncentruje się na leczeniu zachowawczym (odbudowa bio-naśladowcza, odbudowy estetyczne), protetyce, endodoncji (również pod mikroskopem), periodontologii.
Zawodową pasję wyraża w kompleksowym, interdyscyplinarnym podejściu do pacjenta czego wynikiem są przewidywalne, trwałe i satysfakcjonujące efekty leczenia.
Stale doskonali swoje umiejętności na kursach i sympozjach specjalistycznych.
Wierzy, że porozumienie lekarz – pacjent ma znaczący wpływ na efekty leczenia. Uwielbia „uśmiechać” małych pacjentów.
Przykładowe prace pani doktor można zobaczyć na instagramie tutaj: @detailloverdentist

Umów wizytę

Ewelina Szymańska
Lekarz dentysta

Zachowawcza, protetyka, endodoncja, stom. dziecięca

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W praktyce zawodowej zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, estetyczną, endodoncją, protetyką i leczeniem dzieci. Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego przypadku medycznego. Priorytetem jest dla niej każdy pacjent, jego dobro i zdrowie. Uważa, iż edukacja, profilaktyka i higiena są kluczowe do uzyskania długoterminowych rezultatów.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe regularnie uczestnicząc w wielu kongresach i kursach. Kładzie duży nacisk na pracę w powiększeniu (zarówno w lupach jak i przy pomocy mikroskopu) co daje jej ogromne możliwości w osiągnięciu terapeutycznego sukcesu.

Z uśmiechem, delikatnością i wyrozumiałością podchodzi do dorosłych i młodszych pacjentów, dzięki czemu wielu z nich wyleczyła z dentofobii.

Umów wizytę

Implantolog Warszawa Wilanów - Michał Sekura

Michał Sekura
Lekarz dentysta, specjalista chirurgii stomatologicznej

Implantologia, chirurgia

Chirurgia stomatologiczna, w tym implantologia, to jego pasja. Odpowiedzialny i opanowany, znakomity operator. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej OSIS-EDI. Cały czas pogłębia i doskonali swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w wielu kursach i kongresach z dziedziny chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Z perspektywy pacjenta ceniony przede wszystkim za to, że umiejętnie i z wyczuciem dba o jego komfort psychiczny, minimalizując naturalnie występujący stres związany z wykonywanymi zabiegami.

Umów wizytę

Wilanów dentysta Dr n. med. Piotr Kowalski

Dr n. med. Piotr Kowalski
Lekarz stomatolog

Ortodoncja

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od ponad 20 lat jego zainteresowania zawodowe skupiają się na ortodoncji a głównie leczeniu ortodontycznym aparatami stałymi zarówno młodzieży jak i dorosłych. Swoją wiedzę i  doświadczenie zawodowe, kompleksowe spojrzenie na pacjenta ortodontycznego zdobył współpracując od ponad 20 lat z prof. M. Kamínkiem i dr M. Štefkovą  – sławami czeskiej ortodoncji, znanymi bardzo dobrze wśród polskich ortodontów a  także na licznych kursach, zjazdach i kongresach ortodontycznych krajowych i zagranicznych takich postaci ze świata ortodoncji jak m. in.  prof. Proffit, prof. Kokich, prof. Zachrisson, prof. Kurol, dr Baccetti i innych.

Umów wizytę

Pracę doktorską z ortodoncji obronił w Czechach na Uniwersytecie Palackého w Ołomuńcu. Promotorem pracy był prof. M. Kamínek. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Czeskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Prywatnie lubi dobrą książkę, muzykę, pasjonat narciarstwa i fotografowania.

Monika Charzewska Stomatolog Warszawa

Monika Kłos
Lekarz stomatolog

Ortodoncja, zachowawcza

Ortodontka. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jej pasją obok ortodoncji jest także stomatologia zachowawcza oraz estetyczna  – stale pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie na licznych kursach i szkoleniach. Dokładna, delikatna, kreatywna. Ceni sobie dobry kontakt z pacjentami, kierując swoją uwagę na ich oczekiwania, a także najlepsze efekty leczenia.
Umów wizytę

Paweł Wiśniewski stomatolog

Paweł Wiśniewski
Lekarz stomatolog

Implantologia, protetyka, stom. estetyczna, chirurgia

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.  W stomatologii interesuje się głównie metodami  zachowującymi, a tam gdzie to już jest niemożliwe, przywracaniem zdrowia jamy ustnej pacjentów. Stąd m.in. zainteresowanie metodami bio-naśladowczymi, implantologią, protetyką i stomatologią estetyczną. Jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej nawiązał kontakt i sprowadził do Polski specjalistów z Academy of Biomimetic Dentistry z Nowego Jorku. Dzięki temu lekarze z jego Kliniki jako pierwsi poznali procedury leczenia bio-naśladowczego wypracowane i propagowane przez światowych ekspertów w tej dziedzinie i stosują je w codziennej praktyce.

Większość czasu poświęca na wyszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych metod leczenia. Uczestnik licznych konferencji, sympozjów i kursów międzynarodowych i krajowych. Współpracuje z wieloma ekspertami w kraju i zagranicą. Szczególny nacisk kładzie na rekonstrukcje protetyczno-implantologiczne przy zastosowaniu nowoczesnych technik diagnozowania, planowania cyfrowego oraz minimalnie inwazyjnych metod leczenia.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, International Team For Implantology (ITI) oraz ICOI a także ICOI Europe.

Umów wizytę

Alicja Aluchna
Lekarz stomatolog

Stomatologia zachowawcza, periodontologia

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Lekarsko-Dentystycznego.

W swojej pracy stawia na profilaktykę i atraumatyczne leczenie minimalnie inwazyjne.

Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i periodontologii. W tym korekty i rekonstrukcje kompozytowe (bardziej złożone – metodami pośrednimi). W praktyce stosuje również materiały bioaktywne i bio-naśladowcze.

Umów wizytę