Nasz zespół

Przychodząc do kliniki Naturaldens® możecie Państwo być pewni, że uzyskacie pomoc w rozwiązaniu wszystkich problemów związanych z leczeniem stomatologicznym. Na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem najnowszych procedur terapeutycznych oraz narzędzi (takich jak np. komputerowe planowanie i przygotowanie leczenia). Nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje współpracując i ucząc się od uznanych autorytetów z kraju i zagranicy, m.in. uczestnicząc w kursach i szkoleniach organizowanych przez wiodące ośrodki w dziedzinie stomatologii w Polsce i na świecie.

To wszystko w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta,  gwarantuje najwyższy standard opieki i zadowolenie naszych pacjentów. Cały zespół łączy przede wszystkim pasja do wykonywanej pracy. Nasi lekarze to eksperci wielu dziedzin nowoczesnej stomatologii, od implantologii, poprzez protetykę, chirurgię, ortodoncję oraz stomatologię dziecięcą. Staramy się, aby każdy odwiedzający nas Pacjent był zadowolony z leczenia, jego efektów i czuł się otoczony troskliwą opieką na każdym etapie leczenia.

Zapraszamy.

Stomatolog na Wilanowie Marcin Aluchna

Dr n. med. Marcin Aluchna
Specjalista II stopnia stomatologii zachowawczej z endodoncją

Zachowawcza

Stomatologia minimalnie inwazyjna, korekty i rekonstrukcje kompozytowe. Inlay/onlay- rekonstrukcje metodami pośrednimi.

Nieinwazyjne korekty i licówki (kompozytowe). Mosty kompozytowe. Terapia z zastosowaniem materiałów bioaktywnych i biomimetycznych. Odbudowa zębów po leczeniu endodontycznym.

Stomatolog Warszawa Wilanów - Martyna Zajkowska

Martyna Zajkowska
Lekarz dentysta

Zachowawcza, endodoncja, protetyka

W pracy koncentruje się na leczeniu zachowawczym (odbudowa bio-naśladowcza, odbudowy estetyczne), protetyce, endodoncji (również pod mikroskopem), periodontologii.
Zawodową pasję wyraża w kompleksowym, interdyscyplinarnym podejściu do pacjenta czego wynikiem są przewidywalne, trwałe i satysfakcjonujące efekty leczenia.
Stale doskonali swoje umiejętności na kursach i sympozjach specjalistycznych.
Wierzy, że porozumienie lekarz – pacjent ma znaczący wpływ na efekty leczenia. Uwielbia „uśmiechać” małych pacjentów.
Ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Przykładowe prace pani doktor można zobaczyć na instagramie tutaj: @detailloverdentist

Ewelina Szymańska
Lekarz dentysta

Zachowawcza, protetyka, endodoncja, stom. dziecięca

W pracy koncentruje się na leczeniu zachowawczym (odbudowa bio-naśladowcza), protetyce, endodoncji (głównie pod mikroskopem), periodontologii, leczeniu dzieci (pedodoncji).
W leczeniu pacjentów kieruje się kompleksowym, interdyscyplinarnym podejściem czego wynikiem są przewidywalne, trwałe i satysfakcjonujące efekty leczenia.
Nieustannie doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i sympozjach specjalistycznych.

Implantolog Warszawa Wilanów - Michał Sekura

Michał Sekura
Lekarz dentysta, specjalista chirurgii stomatologicznej

Implantologia, chirurgia

Chirurgia stomatologiczna, w tym implantologia, to jego pasja. Odpowiedzialny i opanowany, znakomity operator. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej OSIS-EDI. Cały czas pogłębia i doskonali swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w wielu kursach i kongresach z dziedziny chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Z perspektywy pacjenta ceniony przede wszystkim za to, że umiejętnie i z wyczuciem dba o ich komfort psychiczny, minimalizując naturalnie występujący stres związany z wykonywanymi zabiegami.

Wilanów dentysta Dr n. med. Piotr Kowalski

Dr n. med. Piotr Kowalski
Lekarz stomatolog

Ortodoncja

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od ponad 20 lat jego zainteresowania zawodowe skupiają się na ortodoncji a głównie leczeniu ortodontycznym aparatami stałymi zarówno młodzieży jak i dorosłych. Swoją wiedzę i  doświadczenie zawodowe, kompleksowe spojrzenie na pacjenta ortodontycznego zdobył współpracując od ponad 20 lat z prof. M. Kamínkiem i dr M. Štefkovą  – sławami czeskiej ortodoncji, znanymi bardzo dobrze wśród polskich ortodontów a  także na licznych kursach, zjazdach i kongresach ortodontycznych krajowych i zagranicznych takich postaci ze świata ortodoncji jak m. in.  prof. Proffit, prof. Kokich, prof. Zachrisson, prof. Kurol, dr Baccetti i innych.

Pracę doktorską z ortodoncji obronił w Czechach na Uniwersytecie Palackého w Ołomuńcu. Promotorem pracy był prof. M. Kamínek. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Czeskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Prywatnie lubi dobrą książkę, muzykę, pasjonat narciarstwa i fotografowania.

Monika Charzewska Stomatolog Warszawa

Monika Charzewska
Lekarz stomatolog

Ortodoncja, zachowawcza

Ortodontka. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jej pasją obok ortodoncji jest także stomatologia zachowawcza oraz estetyczna  – stale pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie na licznych kursach i szkoleniach. Dokładna, delikatna, kreatywna. Ceni sobie dobry kontakt z pacjentami, kierując swoją uwagę na ich oczekiwania, a także najlepsze efekty leczenia.

Paweł Wiśniewski stomatolog

Paweł Wiśniewski
Lekarz stomatolog

Implantologia, protetyka, stom. estetyczna, chirurgia

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.  W stomatologii interesuje się głównie metodami  zachowującymi, a tam gdzie to już jest niemożliwe, przywracaniem zdrowia jamy ustnej pacjentów. Stąd m.in. zainteresowanie metodami bio-naśladowczymi, implantologią, protetyką i stomatologią estetyczną. Jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej nawiązał kontakt i sprowadził do Polski specjalistów z Academy of Biomimetic Dentistry z Nowego Jorku. Dzięki temu lekarze z jego Kliniki jako pierwsi poznali procedury leczenia bio-naśladowczego wypracowane i propagowane przez światowych ekspertów w tej dziedzinie i stosują je w codziennej praktyce.