Finansowanie

Zapewne marzycie Państwo o pięknym, zdrowym uśmiechu. Zachęcamy do zapisania się na konsultację w naszej klinice. Można to zrobić tutaj. Podczas pierwszej wizyty lekarz zweryfikuje stan zdrowia Państwa jamy ustnej, jednocześnie wysłucha wszelkich informacji dotyczących Państwa potrzeb i oczekiwań związanych z leczeniem. Lekarz przedstawi też Państwu wstępny plan leczenia oraz jego spodziewany koszt.

Możecie Państwo zapisać się na wizytę konsultacyjną dzwoniąc pod numer telefonu: (22) 400 54 64 lub wysyłając formularz zgłoszeniowy który znajduje się tutaj.

Wybierając leczenie w Naturaldens® możecie Państwo doświadczyć jakości leczenia na światowym poziomie i najwyższych standardów obsługi pacjenta.

Sposób finansowania leczenia

Zdrowie jest jedną z najcenniejszych rzeczy jakie każdy z nas posiada. Jednak, jak pokazują badania oraz doświadczenie, często leczenie odkładamy na później, bo zawsze są „ważniejsze” sprawy na liście naszych priorytetów. Tymczasem, problem odkładany na później, nie tylko nie mija ale często ulega pogorszeniu. Jednocześnie też często wzrasta cena leczenia, bowiem z czasem potrzeba zastosować droższe procedury leczenia aby odtworzyć utracone funkcje i estetykę uzębienia.

Aby proces leczenia był jak najbardziej dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań niezbędne jest stworzenie planu leczenia, który przygotowuje lekarz dentysta na podstawie rozmowy z pacjentem oraz przeprowadzonym badaniu z uwzględnieniem różnorakich metod diagnostycznych. W efekcie, najczęściej, powstaje kilka alternatywnych metod leczenia z których po rozmowie z lekarzem pacjent ostatecznie wybiera wariant najbardziej odpowiadający swoim oczekiwaniom. Elementem istotnym w procesie dokonywania wyboru metody leczenia jest często jego cena.

Dobrze rozumiejąc ten aspekt, w klinice Naturaldens® na warszawskim Wilanowie, staramy się aby ceny przez nas stosowane były jak najbardziej dopasowane do oczekiwań naszych Pacjentów. Jednocześnie oferujemy kilka możliwości finansowania wykonywanych u nas zabiegów:

  1. płatność po każdej wizycie – najbardziej standardowa – oferujemy możliwość zapłaty zarówno gotówką jak i kartą a także blikiem
  2. rabat 5% na cały koszt leczenia zawarty w zaakceptowanym planie leczenia – przy jednorazowej płatności z góry za całe zaplanowane leczenie (przy koszcie leczenia nie mniejszym niż sześć tysięcy złotych)
  3. rozłożenie płatności na dogodne raty – poprzez współpracę z naszym partnerem finansowym, liderem finansowania leczenia w Polsce. Możecie Państwo sprawdzić wysokość rat oraz okres finansowania w kalkulatorze rat poniżej.

Aby poznać szczegóły prosimy skontaktować się z naszą recepcją pod numerem tel.: 22 400 54 64.

Mamy nadzieję, że ww. propozycje sprostają Państwa oczekiwaniom oraz pozwolą Państwu zrealizować swoje potrzeby lecznicze.