Stomatologia dziecięca

Naturaldens to klinika stomatologiczna, która dba o wszystkich swoich pacjentów. Posiada szeroką gamę usług, lecząc zarówno dzieci jak i dorosłych. Wszyscy, a w szczególności najmłodsi są dla nas wyjątkowi, dlatego do każdego z nich podchodzimy z najwyższą troską. Dokładamy starań, by każdy wyszedł w pełni zadowolony.

Świetne podejście do dzieci to nasz znak rozpoznawczy. Dlatego też staramy się stworzyć przyjazną atmosferę, która zmieni negatywne dziecięce wyobrażenia w miłe wspomnienie.

Kiedy pierwszy raz odwiedzić lekarza? Można to zrobić w każdym momencie kiedy pojawią się mleczne zęby dziecka. Jeśli nawet nic nie wymaga interwencji medycznej (a tak często bywa), to na pewno lekarz pozwoli zapewnić najlepsze działania profilaktyczne, które rodzice powinni wykonywać w domu. Ważne jest, by być w stałym kontakcie z dentystą.

W przyjemny i pogodny sposób tłumaczymy małym pociechom, jak ważne jest regularne szczotkowanie. Pracujemy zgodnie z zasadą, że lepiej jest zapobiegać, niż leczyć.

Zęby mleczne u dzieci stanowią bardzo ważne funkcje. To dzięki nim możliwy jest m.in. prawidłowy rozwój zgryzu czy odpowiednie wyrżnięcie zębów stałych. Nasz zespół zrobi wszystko, by leczenie przebiegło prawidłowo. Wiemy, że uśmiech dziecka, to dla rodziców sprawa priorytetowa, dlatego możecie śmiało nam zaufać.. Zapraszamy do umówienia się na wizytę.

stomatolog dziecięcy Wilanów